BİZE SORUN
  • info@cenecerrahi.com.tr
  • +90 543 299 73 96
  • +90 543 299 73 96

Vidalı Diş Fiyatları

Vidalı Diş Fiyatları

 Vidalı Diş Fiyatları

İmplant fiyatları başta implant markasına göre farklılık gösterse de uzman hekimin deneyimine ve implant yapılmadan önce ihtiyaç duyulabilecek tedavilerin olup olmamasına bağlı olarak da Vidalı Diş Fiyatları belirlenir. Vidalı Diş Fiyatları İstanbul’da tek diş için implant fiyatı diş sağlığı merkezlerinin farklı fiyat politikalarına göre değişir. Yurtdışından gelen markalarla yurtiçinde aynı diş implantı kullanılsa da diş sağlığı hastaneleri kapsamında aynı hizmet farklı fiyatlarla hastalara sunulur. İmplant tedavisinde, diş implantının kendisinden daha da önemli bir konu uygulamayı yapacak olan hekimin deneyimleri ve tecrübesidir. Diş implantı konusunda yeteri kadar tecrübesi bulunmayan bir hekime ya da yalnızca reklam politikasıyla insanlara hitap eden özel hastanelerin aynı implant ürününe ve uygulamasına daha fazla ücret ödememek için Vidalı Diş Fiyatları hakkında ayrıntılı ve detaylı bir inceleme yapabilirsiniz. Pek çok implant firması olduğunu bilmelisiniz. Uzun yıllarca başarılı bir şekilde uygulanan implant tedavisi, tüm dünyada implant materyallerinin araştırılması ve üretilmesi konusunda hareketlenmeye neden oldu. Türkiye’de bu konuda gereken çalışmaları tamamlayan ve yerli bir implant markası kuran ülkeler arasında yerini alır. Yerli implant markaları yaklaşık 10 yıldır implant konusunda çalışmalarını devam ettirirken aynı zamanda da başarılı bir şekilde implant uygulamalarına olanak tanır. 

İlk hafta ise çok sıcak yiyecek ve içeceklerden kaçınmanız, operasyonunuzun başarı bit şekilde iyileşmesini sağlayacaktır. Diş implantı uygulaması sonra kandaki pıhtılaşmayı önlemek ve kanamayı engelleyebilmek için yumuşak, steril bir tamponla yumuşak bir şekilde baskı uygulanmanız önerilir. İlk 24 saat tükürükte kan görülmesi oldukça normal bir durum. Bazı sabahlar uyandığınızda yastığınızda kan izleriyle birlikte implant diş beyazlığı görmeniz muhtemeldir. İlk 24 saat içerisinde yaranın bulunduğu bölgenin iyileşme sürecinin başlaması için tükürmek ve ağzınızı çalkalamaktan kaçınmanız tavsiye edilir. İmplant uygulandığı ilk akşam dişlerinizi fırçalamayıp, gargara yapmayınız. 36 saat sonra ise ağız 2 hafta süresince günde iki kez ağız gargarasıyla veya tuzlu su bir bardak ılık suyla birlikte gargara yapılması tavsiye edilir. 1 dakika boyunca gargara yapıp tükürdükten sonra 30 dk süresince herhangi bir şey yiyip içmemenizde fayda vardır. Diş hekimi tarafından reçete edilen antibiyotik veya ağrı kesici verildiyse düzenli ve doğru bir şekilde kullanmanız iyileşmeyi hızlandırırken aynı zamanda da ağrı ve sızının oluşmasını engeller. Operasyonun ardından ilerleyen günlerde işlem yapılan bölgede kanama olduğunda steril tampon veya ıslak çay poşetiyle de implant uygulanan bölgenin üzerine baskı uygulayarak da müdahale edebilirsiniz. 

Vidalı Diş Fiyatları için tam bir ücret söylemek pek sağlıklı değildir. En uygun ve doğru Vidalı Diş Fiyatları bilgisini ve aklınıza takılan soru işaretlerine cevap alabilmeniz için hekiminizle görüşebilirsiniz. İrtibata geçtiğiniz uzman diş hekiminiz yapılacak olan operasyon işlemi için kullanılacak olan malzemeye, implant sayısına ve ekstra gereken işlemler için kesin bir fiyat belirleyerek tüm bilgileri sizinle paylaşır. 

Vidalı Diş Fiyatları implantın markası, uygulanacak olan implant sayısı, uygulayan uzman diş hekime göre değişkenlik gösterir. Vidalı Diş Fiyatları yıldan yıla göre de değişkenlik gösterir. İmplant tedavisi, bu alanda tecrübeli, deneyimli ve uzman diş hekimleri tarafından yapılır. Diş implantını uygulayacak olan uzman hekimin tecrübesine göre Vidalı Diş Fiyatları farklılık gösterdiğinden dolayı tüm kliniklerde değişiklik gösterir. İmplant tedavisi için kaliteli malzeme kullanılarak; hem implantın ömrünü uzatmak hem de daha uygulamanın daha sağlıklı tamamlanabilmesi için çok önemlidir. Bu nedenle implant tedavisinde kullanılacak olan malzemeler çok önemlidir.


Çene cerrahisi, çene, yüz, boyun ve ağız bölgesindeki birçok problemin tedavisinde kullanılır. Bu problemler arasında diş çekimi, diş implantları, çene kırıkları, yüz travmaları, yüzdeki asimetri, çene eklemi problemleri, horlama, uyku apnesi ve çene tümörleri gibi durumlar yer almaktadır. Çene cerrahları, genellikle diş hekimi ve ağız cerrahisi uzmanlarıdır. Bu nedenle, çoğu cerrah diş hekimliği ve tıp eğitimi almıştır. Cerrahlar, yüz ve çene bölgesindeki cerrahi prosedürleri gerçekleştirirler. Bu prosedürler, lokal veya genel anestezi altında gerçekleştirilebilir ve hastaların iyileşme süreci cerrahi işleme ve uygulamanın türüne bağlı olarak değişebilir.

> > > >
Bizi Arayın