BİZE SORUN
  • info@cenecerrahi.com.tr
  • +90 543 299 73 96
  • +90 543 299 73 96

Çene Cerrahisi Yorumları

Bu sayfada ağız ve çene cerrahisi yorumlarına yer verilmiştir. KVKK kapsamında yorum yapan hastaların isimleri filtrelenmiştir.

Çene Cerrahı'nın hastaya yaklaşımı sayesinde dişçi fobimi yendim. Kesinlikle herşeyiyle mükemmeldi.

Çene Cerrahı sağolsun o kadar nezaketli ve işine o kadar hakim ki "MAŞALLAH" implantımı yaptıktan sonra ne bir ağrı ne bir şişme olmadı ve maşAllah, çok şükür yıllardır da hiçbir sıkıntı yaşamadım.. Ne ağrı, ne sızı hissetmedim. Allah böyle mesleğini hakkaniyetle ve titizlikle yapan tüm doktorlarımızı korusun.. Buradan tekrardan binlerce kez teşekkür ederiz hocam.. Diş doktoru fovimi çok şükür vesileniz ile yendim.. Allah sizden razı olsun. Sonsuz saygı ve selamlar.. 🤲🏻

Google'da tesadüfen buldum,yorumlari tek tek okudum,herkes bir dk ,on dk da dişim farkında olmadan çekildi yazıyordu. Açıkçası pek samimi bulmamıştım.sonra randevu alıp gittim.Koltuğa oturdum çok aşırı korkuyordum,önce iğne yaptı,elini ağzıma götürüp 20 lik gömülü dişimi çıkarması tam 10 saniye sürdü diyebilirim.dikis atmasını hiçbirseyi hissetmedim.bu kadar pratik ve hızlı inanılmaz.koltukta toplam 3 dk oturmuş olabilirim. genç olduğu için ilk görüşte bu dr. Dişimi çekemez demiştim ama inanılmaz hızlı ve işinin uzmanı. Tesadüf buldum ama muhteşem bir diş hekimi, tereddüt etmeden gelin derim.bunca zaman boşuna ağrılar çekmişim korkmuşum.Çok teşekkür ediyorum,beni bu dertten kurtardığı için.

Aslinda baska bir klinikte cene tedavisi görüyorum fakat bazi sorularıma tatmin edici cevaplar bulamadigim için gittim, kendisi sorunumla ve tedavi ile ilgili cok açıklayıcı cevaplar verdi. Cok ilgili ve bilgili bir hekim. Bundan sonra ailem de dis ve çene ile ilgili rahatsizliklarda kendisini tercih edecekler. Kendisine cok tesekkur ediyorum, başarılarınin devamini diliyorum.

Bi insan dişçi koltuğundan korkmaz mı? Korkar..Ama ben o koltuğa güle oynaya oturuyorum:) O kadar güleryüzlü, pozitif, işini severek yapıyor ki,klinikten gülerek ve mutlu ayrılıyorsunuz. Adam harikalar yaratıyor, eli hafif ve işinin ehli. Herkese hep tavsiye ettiğim ve hiç mahçup olmadığım,en sevdiğim doktor.

2'si gömülü 2'si normal 20 yaş dişi olmak üzere 4 tane 20 yaş dişimi çekti. Diş çekimi çok kısa sürdü. Gömülü olan dişleri bile çok kısa sürede çekti. Eli çok hafif. 20 yaş dişini çektirecek olanlar hiç düşünmeden çektirebilir. Ayrıca diş taşı temizliği ve dolgu tedavilerimi de çok iyi bir şekilde gerçekleştirdi. Kendisine çekinmeden tedavi olabilirsiniz :)

Babam dişlerini yaptırmak icin Cene Cerrahı arıyordu,iyiki Cene Cerrahı'nı bulduk. ☺️Tüm aile 20 yıllık discimizi bırakıp geldik.Bende 20 lik dişlerimi 2 adet cektirdim,futbolcular icin altın ayak derler ya elide altın el,maşallah cok hızlı ve hafif.Fiyat performansı gayet iyi.Teşekürler bu arada dolgumu yaptı gayet başarılı.

1 yıldır belli belirtisiz çektiğim 20lik diş ağrımı tam 28 saniyede sona erdirdi. Kendisine kendi hastamın tavsiyesi üzerine gitmiştim çok memnun ayrıldım. Fiyat performans olarakta tatmin edici. Teşekkür ederim.

Ben ve eşim implant yaptırdık. O kadar mükemmel bir uzman ki; İnanın en ufak ağrı sızı şişme olmadı. Yaklaşık implant yaptıralım iki yıl oldu. Aşır derece de memnunum. Hangi dişimin implant olduğunu bilemeyecek derecede ana dişlerimle aynı.

Kızımın 20 lik dişi için gittik 22 yasindaki kızımızin binbir nazını gülerek severek dinledi bizi aydınlattı sorusuz çekim yapıldı öğrenci olan ikizlerimin artık bir dis hekimi var.

Çene cerrahisi, çene, yüz, boyun ve ağız bölgesindeki birçok problemin tedavisinde kullanılır. Bu problemler arasında diş çekimi, diş implantları, çene kırıkları, yüz travmaları, yüzdeki asimetri, çene eklemi problemleri, horlama, uyku apnesi ve çene tümörleri gibi durumlar yer almaktadır. Çene cerrahları, genellikle diş hekimi ve ağız cerrahisi uzmanlarıdır. Bu nedenle, çoğu cerrah diş hekimliği ve tıp eğitimi almıştır. Cerrahlar, yüz ve çene bölgesindeki cerrahi prosedürleri gerçekleştirirler. Bu prosedürler, lokal veya genel anestezi altında gerçekleştirilebilir ve hastaların iyileşme süreci cerrahi işleme ve uygulamanın türüne bağlı olarak değişebilir.

> > > >
Bizi Arayın